Доставка і оплата

Шановні покупці!

Ми дуже вдячні Вам за довіру до нашого магазину автозапчастин. Ми намагаємося створити для Вас максимально комфортні умови для вибору і придбання товару і виключити можливі неточності, які можуть виникнути при його доставці.

Варіанти доставки

Самовивіз

Самостійно забрати попередньо замовлений товар можна за адресою:

м Київ, Святошинська площа, 1, заїзд з вул. Семашко за офісом продажів «Укрбуд».

Точний термін прибуття Вашого замовлення уточнюйте у Вашого менеджера.

Доставка по Києву

Доставка замовлень по Києву здійснюється нашою кур'єрською службою з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. Доставка здійснюється до під'їзду.

Розрахунок з кур'єром є підтвердженням комплектності, цілісності товарів і їх відповідності переліку в супровідних документах.

При відмові від отримання товару після здійснення доставки клієнт зобов'язаний компенсувати кур'єру вартість доставки. Доставка великогабаритних товарів здійснюється за індивідуальною домовленістю з нашими менеджерами.

Вартість кур'єрської доставки по Києву 60 грн.

Доставка по Україні

Доставка запчастин в інші міста України здійснюється службами доставки (Нова пошта, Ін-Тайм, Делівері).

Терміни доставки, як правило, не перевищують 1-3 робочих дня (за винятком вихідних та святкових днів).

Щоб уникнути втрат і пошкоджень при доставці відправляємий товар страхується на повну вартість. Вартість страховки складає в середньому 0.5% від суми замовлення.

Витрати з доставки та страхування вантажу бере на себе замовник. Вартість доставки залежить від розміру і ваги вантажу і, як правило, коливається в діапазоні 60-120 грн. Вартість доставки великогабаритного товару уточнюйте у Вашого менеджера.